Тіркеу орны: 8 (7222) 77-41-31, 77-44-53
Пациенттерді қолдау қызметі: 8 (7222) 35-21-20, 35-21-04
Мекенжай: 35 квартал, 18Г

Емхана тарихы

2014 жылғы қыркүйектен бастап емхана Семей қаласы әкімдігінің 03.09.2014 жылғы №230 қаулысына сәйкес құқықтық мәртебесін өзгертті және шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынға айналды. Емхана 2021 жылы 3 жыл мерзімге аккредиттеуден өтті. Емдеу мекемесін дәрігер-ұйымдастырушы Думанбек Серікқалиұлы Даулбеков басқарады. Жоғары санатты дәрігер, бірнеше рет Құрмет грамоталарымен, алғыс хаттармен марапатталып, "Денсаулық сақтау үздігі"  төсбелгісімен, "Медицина саласындағы еңбегі үшін", ҚР Президентінің Жарлығымен "Парасат" ордендерімен марапатталды.

Миссия

Абай облысының ДСБ "Семей қаласының №4 емханасы" ШЖҚ КМК — қызметкерлердің кәсібилігі мен зияткерлік әлеуетін ұштастыру, заманауи жабдықтарды пайдалану және Семей қаласының №4 Емханасында пациенттердің болуының барынша қолайлы жағдайларын ұсыну негізінде пациенттерге сапалы медициналық қызметтер көрсету арқылы халықтың денсаулығын жақсарту.

Мақсаттымыз:

Халықтың денсаулығын жақсартуға ауруды ерте анықтау үшін скринингтік тексерулер жүргізу, вакцинация жүргізу, салауатты өмір салтын насихаттау және сапалы медициналық көмектің қолжетімділігін және алғашқы медициналық-санитарлық және консультациялық-диагностикалық көмектің уақтылы көрсетілуін қамтамасыз ету арқылы қол жеткізіледі.

Тапсырмалар:

* Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасының халық денсаулығын нығайту және сақтау жөніндегі іс-шараларын іске асыру, халық денсаулығының нысаналы индикаторларын орындау;

* Профилактикалық жұмысқа баса назар аудара отырып, МСАК әлеуметтік-бағдарланған моделінің тиімді жұмысын қамтамасыз ету;

* Жалпы дәрігерлік/отбасылық практиканы дамыту есебінен медициналық қызметтердің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету.

* Қолда бар ресурстарды (қаржылық, материалдық-техникалық, кадрлық және т. б.) дұрыс жоспарлау, бөлу және тиімді пайдалану, материалдық-техникалық базаны нығайту; көрсетілетін медициналық қызметтердің түрлері мен көлемін кеңейту, қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу арқылы кәсіпорынның экономикалық орнықтылығын қамтамасыз ету;

* Кәсіби кадрларды тарту арқылы кадр құрамын күшейту;

* Патриотизмді, азаматтықты, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздеріне құрметпен қарауды қалыптастыру.

Құндылықтар

- жауапкершілік;

- алқалылық;

- кәсіпқойлық;

- ашықтық;

- құрмет;

- ашықтық;

Емхана Абай облысы, Семей қаласы, балалар мен ересектерге емдік-профилактикалық көмек көрсетеді. Емхана ғимараты 35-квартал көшесі, 18г Мекен-жайы бойынша орналасқан. емхана аумағында қызмет көрсетілетін халықтың барлығы 16 мың 400 адам емхана қызмет көрсететін аумақтың радиусы 27 шақырымды құрайды.

Негізгі құрылымдық бөлімшелер:

1. Отбасылық дәрігер / Жалпы тәжірибелік дәрігер
  2. Күндізгі стационар
  3. КДЛ
  4. ЦСО
  5. Рентген кабинеті
  6. КЗР
  7. Физиотерапия
  8. ЕДШ кабинеті
  9. Медициналық статистика кабинеті.

Емхананың қуаты-ауысымда 90 адам.

Емханада келесі мамандықтар бойынша мамандандырылған көмек көрсетіледі:

- офтальмологиялық,

- неврологиялық,

- отоларингологиялық,

- травматология және ортопедия, хирургия

- эндокринологиялық,

- рентгенологиялық,

- физиотерапиялық,

- Функционалдық диагностика,

- Ультрадыбыстық диагностика,

- психолог және әлеуметтік қызметкер,

- ішкі аудит және СПП

Емхана профилактикалық іс-шаралар кешенін өткізу арқылы жүзеге асырады:

1. Скринингтік тексеру әдістерін қолдана отырып, науқастарды ағымдағы, мерзімді, тереңдетілген профилактикалық медициналық тексерулер.
  2. Науқастарды диспансерлік медициналық бақылау, асқынудан тыс созылмалы науқастарды, науқастарды үйде патронаждау, пациенттерді профилактикалық қабылдау, кейіннен сауықтыру іс-шараларымен мамандарды тексеру;
  3. ДДҰ бағдарламасы бойынша балалар жасындағы ауруларды интеграцияланған басқару (учаскелік педиатрлар мен медбикелерді оқыту — 100%).
  4. Белгіленген мерзімде профилактикалық егулер;
  5. Эпидемияға қарсы іс-шаралар (инфекциялық ошақтарда, үй-жайларды аралау);
  6. Тәуекел тобындағы науқастарды және фондық ауруларды оңалту іс-шаралары;
  7. Санитарлық ағарту жұмыстары;
  8. Балалар халқының жекелеген санаттарын мамандандырылған және емдік тағам өнімдерімен тегін қамтамасыз ету, тізбеге сәйкес тегін дәрілік препараттармен қамтамасыз ету;

Абай облысы ДСБ "Семей қаласының №4 емханасы" ШЖҚ КМК науқастарға емдеу-диагностикалық көмек көрсетеді:

1. Дәрігер мен медбике науқастың үйіне белсенді баруы;
  2. Учаскелік дәрігерлердің периодереконвалесценциядағы науқастарды оңалтуын жүргізу.
  3. Мамандармен кеңесу
  4. Бөлімше меңгерушілерінің, бас дәрігердің орынбасарының, дәрігерлер консилиумының консультациясы;
  5. Мұқтаж науқастарды қаланың стационарларына емдеуге жіберу;
  6. Аурухана парақтарын беру;
  7. Әлеуметтік-психологиялық көмек көрсету.

Басшының блогы

Жіберу